• przeprowadzki
Zadzwoń do nas! 795 600 550

Przeprowadzki Domów

Przeprowadzka? Już sama myśl o niej jest trudna do ogarnięcia. Przeprowadzka wiąż się bowiem z koniecznością przewożenia, z miejsca na miejsce, dużej ilości rzeczy typu sprzęt RTV i AGD, elementów wyposażenia wnętrz mieszkalnych (mebli), czy elementów kuchennych typu szkło, porcelana w postaci zestawów stołowych.

Przewożenie tego typu przedmiotów wiąże się z koniecznością planowania, dlatego zachęcamy do taktycznego działania, bowiem przeprowadzka całego domu nie jest wcale łatwa. W takiej sytuacji planowanie staje się czynnością niezbędną, podstawą całego procesu. Błędy jakie ludzie najczęściej popełniają na początku mogą rzutować na przebieg ogólny przeprowadzki i mogą skutkować negatywnie na jej podmioty. Wspomniane niedociągnięcia wyeliminować można już na samym początku, właściwie zabierając się za zadanie. Mają w zanadrzu nasze doświadczenie staramy się służyć naszym klientom dobrą radą i poradą, która wpłynie korzystnie na cały proces i pozwoli przeżyć przeprowadzkę bez zbędnego stresu.

W przypadku gdy przewozimy meble, które łatwo mogą ulec uszkodzeniu, zalecany ich demontaż na czas przeprowadzki, w przypadku gdy tylko jest to możliwe. Meble o dużych gabarytach, ciężkie również powinny zostać rozmontowane, bowiem taki zabieg znacznie ułatwia ich wynoszenie i wnoszenie i jednocześnie w dużym stopniu gwarantuje ich nienaruszenie. W tym celu służymy pomocą naszych pracowników, którzy w tej kwestii posiadają bogate doświadczenie oraz specjalistyczny komplet narzędzi. Nasi pracownicy zdemontują i ponownie złożą w bezpieczny sposób Państwa meble i inne przedmioty użytkowe. Szczególną troskę i dbałość przykładamy do przedmiotów antycznych, stanowiących pamiątki rodzinne, które stanowią dla naszych klientów wartość sentymentalną, bezcenną.

Do wykonania przeprowadzki, w zależności od potrzeb, udostępniamy- specjalistyczny sprzęt i materiały, w postaci:

  • folii (bąbelkowej, termozgrzewalnej),
  • pudeł kartonowych,
  • narożników ochronnych do kątów mebli,
  • taśmy samoprzylepnej,
  • koców służących ochronie politury mebli przed zarysowaniem,
  • pasów zabezpieczających,
  • wózków transportowych.

Zapewniamy, że transport Państwa dobytku, będzie bezpieczny i nie ulegnie uszkodzeniu. Nasza firma przewożone przedmioty obejmuje ubezpieczeniem, zawartym w uzgodnionej cenie.

Naszym klientom oferujemy również profesjonalną przeprowadzkę ubrań na wieszakach oraz w specjalnie przystosowanych do tego koszach. Związku z dużą ilością, przewożonych w okresie przeprowadzki domu, kartonów, mebli każdy przedmiot oklejamy specjalnymi naklejkami identyfikującymi, tzw. strickerami. Istnieje możliwość dostosowania oferowanych przez nas emblematów informacyjnych do potrzeb klienta. Na naklejkach wydrukować możemy istotne dla danej przeprowadzki informacje, dodatkowo naklejkę zaprojektować może klient, dzięki czemu uzyska ona niepowtarzalny charakter.

Naszym klientom zapewniamy indywidualne podejście oraz bezwzględną dbałość o jego mienie. Nasi pracownicy cechują się dużym profesjonalizmem, przechodzą częste okresowe szkolenia, a przede wszystkim posiadają doświadczenie w wykonywanym przez nich fachu. Znajomość specyfiki pracy przy przeprowadzkach niezwykle istotne jest przy dwóch podstawowych kwestiach, przede wszystkim ogranicza jej czas trwania do minimum oraz eliminuje ryzyko wystąpienia uszczerbku w przewożonym mieniu. Zapraszamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty, która dopasowana została do zapotrzebowania zgłaszanego przez wielu klientów. W naszej ofercie znaleźć można również usługi porządkowe, które włączyliśmy specjalnie na Państwa życzenie.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami. Działamy profesjonalnie, szybko i bezpiecznie.