• przeprowadzki
Zadzwoń do nas! 795 600 550

Przeprowadzki instytucji

Przeprowadzka bez względu na rodzaj przewożonego sprzętu, jej wielkość jest wydarzeniem stresującym dla wszystkich jej uczestnik. Przeprowadzka biura czy instytucji wiąże się także z różnymi dodatkowymi obciążeniami typu przewóz dużej ilości dokumentów czy sprzętu biurowego- drukarek, komputerów, kserokopiarek, aparatów telefonicznych czy faksów itp. Zarówno dokumenty jak i sprzęt elektroniczny powinien zostać odpowiednio zabezpieczony, aby w czasie transportu nie uległ zniszczeniu. Procedura wygląda podobnie wygląda w przypadku przewozu sprzętu specjalistycznego typu maszyny, elementy scenografii, dzieła sztuki- bezapelacyjnie muszą zostać właściwie zabezpieczone Oddając przeprowadzę Twojej instytucji w nasze ręce unikniesz niespodzianek, a realizację całego przedsięwzięcia przejdziesz łagodnie.

Nasza firma, działająca od wielu lat na rynku zapewnia kompleksową obsługę przeprowadzki instytucji od momentu spotkania z naszym doradcą, jej realizację skończywszy na serwisie, polegającym na pomocy porządkowej miejsca opuszczanego oraz nowego ( odbiór kartonów czy pomoc w układaniu). Cały harmonogram dostosowujemy do potrzeb klienta. Działamy zgodnie z przepisami BHP, zachowując wszelkie zasady bezpieczeństwa względem pracowników jak i mienia (objętego gwarancją ubezpieczeniową).

Oferta firmy obejmuje dwa pakiety:

1. Przeprowadzkę uproszczoną- skierowaną do instytucji dysponujących ograniczonym budżetem. W tym wariancie przeprowadzka polega na samodzielnym pakowaniu i rozpakowywaniu mienia przez pracowników, przy użyciu materiałów dostarczonych przez naszą firmę typu kartony, taśmy, koce, zabezpieczenia. Kwestie załadunkowe wykonujemy samodzielnie, zabezpieczając odpowiednio miejsce.

2. Przeprowadzę kompleksową- dla instytucji zainteresowanej powierzeniem całego procesu wyspecjalizowanej firmie. W takim przypadku do zadań naszych wykwalifikowanych pracowników, systematycznie szkolonych należą:

  • przygotowanie mienia do przeprowadzki, zwłaszcza pakowanie i rozpakowywanie, w tym zabezpieczanie, rozkręcanie i skręcanie mebli,
  • załadunek i rozładunek mienia,
  • bezpieczny transport,
  • czynności organizacyjne oraz porządkowe na miejscu docelowym jak i opuszczanym,

dodatkowo świadczymy również:
  • pomoc przy organizacji dokumentacji, np. układanie segregatorów według wskazań zleceniodawcy,
  • utylizację niepotrzebnych mebli bądź sprzętu elektronicznego,
  • podłączanie sprzętu komputerowego, biurowego czy sieci,
  • przygotowanie ulotek informacyjnych i dla pracowników.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Cechuje nas profesjonalizm oraz efektywność działania. Jakość naszych usług zbudowaliśmy w oparciu o wieloletnie doświadczenie oraz sugestie naszych klientów.