• przeprowadzki
Zadzwoń do nas! 795 600 550

Przeprowadzki magazynów

Przeprowadzka firmy, instytucji często wiąże się również z przeprowadzką jej magazynu. Strategicznie tego rodzaju przedsięwzięcie jest bardzo trudne do zrealizowania, bowiem w magazynach prócz samego wyposażenia znajduje się ogromna ilość towaru do przewiezienia. Rzadko kiedy w przypadku przeprowadzki magazynu do przewiezienia jest tylko asortyment przechowywany. Takie sytuacje, wręcz idealne pojawiają się niezwykle rzadko dlatego kluczowym elementem jest strategiczne planowanie oraz odpowiednie wcześnie przygotowanie się do zmiany miejsca magazynu. Czynności organizacyjny powinny obejmować również wcześniejsze zgromadzenie odpowiednich do przeprowadzki materiałów takich jak: kartony, taśmy klejące, papier pakowy, koce, wózki czy narożniki. Decydując się na współprace z nami takie czynności postawiasz nam, zorganizujemy za Ciebie wszystko, pomożemy Ci przebrnąć przez przeprowadzkę łagodnie.

W przypadku przeprowadzki magazynu na samym początku należy wziąć pod uwagę również zawartość magazynowaną, która determinować może cały proces dokonywania przewozu. Z doświadczenia wiemy, iż wiele firm nie zdaje sobie sprawy jak bardzo istotny element stanowi zastosowanie zabezpieczeń. Zabezpieczenia zmniejszają ryzyko uszkodzenia towaru, zwłaszcza towaru szczególnie narażonego, delikatnego.

Nasza od wielu lat specjalizuje się właśnie w przeprowadzkach, co pozwoliło nam na rozszerzenie oferowanych usług także o przewóz przedmiotów o dużych gabarytach, także przedmiotów wymagających specjalnych środków ostrożności np. dzieł sztuki typu rzeźby czy obrazy. Podejmujemy się zleceń niestandardowych, jesteśmy w stanie dostosować nasze usługi do oczekiwań klienta. Ze zleceniodawcą umawiamy się wcześniej w celu dokonania oględzin miejsca, w czasie których przeprowadzamy rozpoznanie w postaci oceny ilości mienia, sposobu zabezpieczeń. Przedstawiamy również wstępny szacunek czasu trwania przeprowadzki oraz podajemy wstępny kosztorys, do akceptacji. Po zakończonym procesie oględzin przechodzimy do finalizacji, czyli podpisania umowy.

W ramach świadczonych przez nas usług oferujemy:

  • poradnictwo w zakresie sporządzania harmonogramu przeprowadzki oraz przygotowania do niej pracowników (np. broszury informacyjne, podział zadań),
  • wszelkie niezbędne materiały do zapakowania i zabezpieczenia dóbr w czasie transportu: taśmy klejące, kartony, koce, narożniki, folie, wózki, wlepki informacyjne itp.,
  • prawidłowe zabezpieczenie budynku, zwłaszcza miejsc newralgicznych, najbardziej narażonych na uszkodzenia typu kanty ścian, balustrady, kaloryfery itp.
  • znoszenie oraz wnoszenie pakunków,

  • dodatkowo:
  • działania w postaci rozkręcania i skręcania mebli w razie możliwości,
  • utylizację mebli oraz utylizację niepotrzebnego sprzętu elektronicznego,
  • podłączenie sieci komputerowej oraz sprzętu biurowego typu drukarki, kserokopiarki itp.


Usługi oferowane przez naszą firmę oparte są o wieloletnie doświadczenie. Jakość naszych usług dokonaliśmy na postawie sugestii zgłaszanych przez naszych klientów. Zapraszamy do współpracy!