• przeprowadzki
Zadzwoń do nas! 795 600 550

Przeprowadzki mieszkań

Na mazowieckim rynku działamy już od wielu lat, w tym okresie przeprowadziliśmy już setki a nawet tysiące rodzin, które dzięki naszemu doświadczeniu mogły przeżyć ten okres bez niepotrzebnego stresu. Nasza pracę cechuje profesjonalizm, efektywność działania, dzięki praktycznej działalności, wiemy czego najbardziej potrzebują nasi klienci.

Naszym klientom począwszy od samego początku, czyli w okresie planowania, staramy się służyć dobrą radą i pomocą, która umożliwi im łagodne przejście przez ten burzliwy monet ich życia. Oferujemy bogate spektrum usług w obrębie przeprowadzki, począwszy od poradnictwa skończywszy na usługach o charakterze sprzątającym. Podejmujemy się wykonania zleceń niestandardowych, przeprowadzek o specyficznych wymaganiach. Do dyspozycji posiadamy sprzęt specjalistyczny w postaci wind hydraulicznych, schodowłazów do przewozu mebli i przedmiotów o dużych gabarytach np. rzeźb, instrumentów nawet do 600kg., wózki oraz skrzynie zabezpieczające służące do przewozu materiałów delikatnych oraz skrzynie plombowane oraz naklejki do kartonów.

Dysponujemy wykwalifikowana kadrą pracowników, posiadających bogate, praktyczne doświadczenie. Nasi pracownicy przechodzą systematyczne, okresowe, branżowe szkolenia doskonalące ich umiejętności i kompetencje zawodowe.

W czasie przeprowadzki wykonujemy również prace zabezpieczające obiektu, zwłaszcza tych elementów które ulec mogą drobnym uszkodzeniom, w postaci obtłuczenia narożników ścian czy naruszenia poręczy schodów. Nasza ekipa ochrania więc newralgiczne punkty budynku narażone na uszczerbek. Po wykonaniu zlecenia mieszkanie zostawiamy w należytym porządku, demontujemy wszystkie zamontowane przez nas systemy zabezpieczeń.

W odpowiedzi na zgłaszane przez naszych klientów sugestie do naszej oferty wprowadziliśmy również usługę porządkową opuszczanego lokalu oraz bezpłatne porady organizacyjne. Właściwe zaplanowanie przeprowadzki mieszkania wiąże się z stworzeniem harmonogramu prac do wykonania. Skonstruowanie planu działania zapewnia powodzenie przebiegu przeprowadzki, zwiększa bezpieczeństwo, a nawet skraca czas realizacji usługi nawet o 30%.

Jeśli w perspektywie czasu planujesz przeprowadzkę, szukasz ekipy z prawdziwego zdarzenia trafiłeś właściwie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty przeprowadzki mieszkań, służymy pomocą. Nasi konsultanci, czekają na Państwa pytania pod wskazanym numerem telefonu.