• przeprowadzki
Zadzwoń do nas! 795 600 550

Przeprowadzki

Przeprowadzka? Już na samą myśl o niej zimny pot pojawia się na Twoim czole. Jest niczym senny koszmar, często taktycznie i organizacyjnie ciężka do ogarnięcia. Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w przeprowadzkach, powierzając ją w nasze ręce możesz spać spokojnie. Przeprowadzaliśmy już górników, hutników, fortepiany, ptaszki w klatce, a nawet słonia w karawace. Przeprowadzić możemy nawet Twoją teściową. Specjalizujemy się w przeprowadzce wszystkiego i wszystkich, powierzyć możesz nam wszystko, nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do przeprowadzki.

Przeprowadzka na terenie miasta Łodzi i w okolicach, nie musi być już stresogenny wydarzeniem w życiu Twojej rodziny. Nasza firma do kwestii przeprowadzki Twojego dobytku podchodzi z należytym profesjonalizmem, przy użyciu i zastosowaniu wszystkich możliwych środków ostrożności i bezpieczeństwa. Przeprowadzimy Cię szybko i solidnie, zachowując dyskrecję.
Nasza firma dysponuje taborem samochodów dostosowanych do przewożenia mienia zleceniodawcy. Specjalizujemy się w przeprowadzkach zarówno osób indywidualnych, prywatnych, a także przeprowadzamy firmy oraz instytucje zachowując najwyższe standardy pracy.

Zdajemy sobie sprawę jak wielką wartość dla właścicieli stanowi ich mienie, niejednokrotnie cały dobytek, dlatego staramy się zapewnić mu bezpieczeństwo, zabezpieczając je przed zbędnym ryzykiem. Posiadany przez nas tabor samochodów pozwala na podejmowanie różnorodnych zleceń. W trosce o dobro klienta inny samochód wysyłamy do przeprowadzki kartonów, inny do przewozu mebli czy sprzętu RTV i AGD.

Część posiadanych przez nas samochodów transportowych posiada windy hydrauliczne, które umożliwiają bezpieczny załadunek oraz rozładunek przewożonego sprzętu powierzonego w nasze ręce. Dzięki windom hydraulicznym świadczymy usługi w zakresie przewozu sprzętu ciężkiego takiego jak np. fortepian bądź szafa pancerna. Dla zniwelowania całkowicie ryzyka ze strony zleceniodawcy przewożony sprzęt obejmujemy gwarancją ubezpieczeniową. Naszym klientom oferujemy ceny realne, przystępne na każdą kieszeń.

W naszej ofercie znajduje się także opcja kompleksowa przeprowadzki. Klientom oferujemy sprzęt i materiały niezbędne do zorganizowania profesjonalnie przeprowadzki. Do dyspozycji oddajemy kartony do pakowania mienia, folię bąbelkową, folie typu strech, koce do zabezpieczania mebli,. Udostępniamy także skrzynie do przewozu odzieży „na wisząco” czy pasy zabezpieczające.

Naszej firmie zaufało już wielu klientów indywidualnych, a z naszego doświadczenia i posiadanych umiejętności organizacyjnych skorzystało już wiele dużych i małych firm, którzy ze współpracy z nami byli zadowoleni i nie zgłaszali żadnych zastrzeżeń.

Nasza oferta obejmuje obsługę różnego typu przeprowadzek począwszy od mieszkań, domów, małych, średnich i dużych firm oraz korporacji, sklepów, magazynów, skończywszy na przeprowadzkach instytucji typu banki, urzędy, sądy, a nawet ministerstwa. Specjalizujemy się również w przeprowadzkach o charakterze przemysłowym. Fachowo wykonujemy przeprowadzki typu przenoszenie linii technologicznych bądź hal produkcyjnych.

Klientom wykonującym duże przeprowadzki proponujemy skorzystanie z opcji darmowych wycen, po przeprowadzonych wcześniej oględzinach miejsca i mienia naszego pracownika. Służymy Państwu fachową pomocą oraz poradą, dzięki czemu w okresie przeprowadzki nie zabraknie czasu na relaks i zadowolenie z nowego mieszkania, domu, biura czy siedziby firmy. Pod wskazany adres dostarczymy, na czas Twoje skarby, bez zbędnych stresów i nerwów. Tobie postawiamy cieszenie się z nowego miejsca, nowych perspektyw...