• przeprowadzki
Zadzwoń do nas! 795 600 550

Sprzątanie

Czy planujesz przeprowadzkę? A może właśnie przenosisz się z jednego miasta do drugiego? W obu wymienionych sytuacjach jesteśmy gotowi służyć fachową pomocą i naszym bogatym doświadczeniem. Przygotowujemy rzeczy do transportu, zabezpieczając je gruntownie przed ewentualnymi uszkodzeniami. Wykorzystujemy do zabezpieczenia mebli: folię bąbelkową, folię strecz, taśmy zabezpieczające i klejące, kartony, narożniki ochronne, koce. Jeśli meble przeznaczone do przeprowadzki, ze względu na swoje gabaryty tego wymagają, demontujemy je i montujemy w miejscu docelowym.

Organizujemy przeprowadzki osób prywatnych, firm oraz instytucji, ale każda przeprowadzka wiąże się z bałaganem, dlatego w odpowiedzi na sugestie naszych klientów uzupełniliśmy naszą ofertę usług o usługę sprzątania po przeprowadzkach. Nasi klienci nie muszą już się martwić o sprzątanie opuszczanego mieszkania lub domu, gdy przede wszystkim ich myśli są zaprzątnięte przeprowadzką do nowego mieszkania lub domu.

Nasze sprzątanie po przeprowadzkach jest dokładne i zgodne ze standardami, obowiązującymi na rynku nieruchomości. Porządkujemy mieszkania i domy, organizujemy również wywóz niepotrzebnych mebli. W pokojach wykonujemy następujące czynności porządkowe:

  • odkurzamy i myjemy podłogi, listwy przypodłogowe, futryny, drzwi
  • czyścimy kontakty
  • myjemy grzejniki
  • usuwamy pajęczyny z sufitów i ścian
  • odkurzamy i myjemy żyrandole
  • myjemy okna i parapety
W kuchni oprócz tego myjemy szafki kuchenne, jeśli nie zostają przewiezione do nowego mieszkania oraz umyty zostaje okap kuchenny. Ponadto w kuchni i łazience myjemy ściany, jeśli są wykafelkowane, a w łazience odkamieniamy, myjemy i dezynfekujemy prysznic oraz toaletę.

Sprzątanie po przeprowadzce może się również wiązać z uporządkowaniem terenu wokół domu. Podejmujemy się także sprzątania terenu zewnętrznego oraz prac ogrodniczych.

Po naszym sprzątaniu na pewno nie trzeba będzie niczego poprawiać, a efekt jak zawsze będzie ten sam – czyste i pachnące pomieszczenia. Zapraszamy naszych klientów do kontaktu i niezobowiązującej porady. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i elastycznie.