• przeprowadzki
Zadzwoń do nas! 795 600 550

Transport mebli

Przewóz mebli kojarzy nam się głównie z chaosem, problemami organizacyjnymi i wszechogarniającym bałaganem, który w czasie przeprowadzki opanowuje nasze życie. Niekiedy z związku z dużym arsenałem posiadanych mebli- szaf, kanap, regałów itp. konieczne jest skorzystanie z usług profesjonalistów, firm specjalizujących się właśnie w przewozie dóbr. Z problemami związanymi z przewozem mebli spotkać się mogą także ludzie zmieniający wystrój swoich mebli. Nie wszystkie sklepy oferują usługi transportowe nowo zakupionych mebli, natomiast bagażnik kupującego pomieścić może jedynie określone gabaryty. Nasza firma oferuje usługi przewozowe, transport mebli, antyków, regałów, szaf, sejfów, kanap czy biurek. Ponadto w naszej ofercie znajdziecie państwo także usługi dodatkowe typu- montaż czy demontaż mebli oraz jego przeniesienie w obrębie mieszkania, klatki, bloku czy kamienicy.

Oferujemy również odpowiednie zabezpieczenie mebli przez naszych pracowników bądź dostarczamy naszym klientom materiały w postaci:

  • taśm samoprzylepnych,
  • skrzyni, kartonów czy koców ochronnych,
  • folii bąbelkowej oraz termozgrzewalnej,
  • pasów zabezpieczających,
  • wózków transportowych,
W przypadku transportu mebli z jednego mieszkania do drugiego uwrażliwiamy naszych klientów na opróżnienie zawartości mebli, zwłaszcza półek czy szuflad. W trakcie przenoszenia mebli przedmioty mieszczące się w ich wnętrzu mogą ulec zniszczeniu bądź zwyczajnie mogą się pomieszać. Często w takim przypadku dochodzi do urwania szuflad czy zarwania się półek, dlatego przezornie warto wszystko zapakować w kartony i odpowiednio zabezpieczyć.

W przypadku gdy niemożliwe jest wyniesienie mebla z mieszkania ze względu na jego duże gabaryty zalecamy jego częściowy demontaż. Nasza ekipa dołoży wszelkich starań aby w czasie transportu mebli nie uległy one zniszczeniu, dlatego często konieczne jest ich rozkręcenie. Pracujący dla nas ludzie zostali odpowiednio przeszkoleni w tym zakresie, posiadają niezbędne narzędzia do prac demontażowo- montażowych. Nasi klienci mogą spać spokojnie, że ich meble zostaną ponownie prawidłowo złożone.

Nasza firma posiada również odpowiednie kartony do przewozu sprzętu komputerowego typu monitory, drukarki, faksy, kopiarki, sprzętu który wymaga od nas szczególnej dbałości, bowiem narażony jest na uszkodzenia. Wykonujemy usługi związane nie tylko z przewożeniem, ale także prace w zakresie podłączania przewożonego sprzętu.

Zapraszamy do współpracy!