• przeprowadzki
Zadzwoń do nas! 795 600 550

Usługi porządkowe

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi związane z przeprowadzką w tym usługi porządkowe. Związany z przeprowadzką rozgardiasz i chaos, które trzeba uporządkować. Nasza ekipa wykwalifikowanych pracowników zajmie się tym za ciebie. Transport mebli ze sklepu wiąże się z uporządkowaniem mieszkania lub domu po wstawieniu nowych mebli. Przeprowadzka z jednego miejsca w drugie również jest związana z uporządkowaniem mieszkań. W obu wypadkach trzeba się pozbyć niepotrzebnych opakowań, które są pozostałością po transporcie mebli. Bez względu na to czy meble są przywożone ze sklepu, czy przewożone z jednego mieszkania do drugiego, na czas transportu muszą zostać odpowiednio zabezpieczone przed ewentualnymi uszkodzeniami.

Nasze ekipy porządkowe zajmą się sprzątaniem mieszkania lub domu. Usługi porządkowe są gruntowne i dokładne, zgodne ze wszelkimi standardami. Nie tylko zajmujemy się porządkowaniem mieszkań lub domów, organizujemy również wywóz niepotrzebnych mebli.
W sprzątanych przez naszych pracowników pokojach wykonywane są następujące czynności porządkowe:

  • odkurzanie i mycie podłóg, listew przypodłogowych, futryn, drzwi
  • czyszczenie kontaktów
  • mycie grzejników
  • usuwanie pajęczyn z sufitów i ścian
  • odkurzanie i mycie żyrandoli
  • mycie okien i parapetów

W kuchni oczywiście myjemy szafki kuchenne, jeśli zostają przewiezione na wyposażeniu mieszkania oraz umyty zostaje okap kuchenny. Ponadto w kuchni i łazience myjemy wyłożone kafelkami ściany, a w łazience dodatkowo oprócz odkamieniania toalety dezynfekujemy ją starannie. Gruntownie odkamieniamy również prysznic, jeśli jest i myjemy środkami dezynfekującymi.

Z naszych usług porządkowych mogą skorzystać zarówno osoby indywidualne jak również firmy i instytucje. Podejmujemy się usług porządkowych na terenie wokół domu, w tym drobnych prac ogrodniczych. Po sprzątaniu naszej ekipy porządkowej na pewno nie trzeba będzie niczego poprawiać, a efektem pracy naszych pracowników jak zawsze będzie to samo – czyste i pachnące pomieszczenia.

Zapraszamy naszych klientów do kontaktu, podczas niezobowiązującego spotkania każdy klient może liczyć na fachową poradę i wstępną wycenę usługi. Zapraszamy na naszą stronę internetową oraz do kontaktu telefonicznego lub mailowego.